Sobota, 19. Styczeń 2019

Wczasy kondycyjno-odchudzające

UWAGA

Przy dokonywaniu rezerwacji noclegu bardzo prosimy o dopisek w rubryce
- Uwagi dotyczące rezerwacji -
WCZASY KONDYCYJNO - ODCHUDZAJĄCE

Program wczasów kondycyjno - rekreacyjno - odchudzających jest programem intensywnym, który w oparciu o bogaty zestaw zajęć oraz dietę skutecznie pozwala obniżyć wagę ciała oraz poprawić sylwetkę.

Elementy wczasów objęte w cenie:

1. 7 noclegów

2. wyżywienie dietetyczne ( 1200 kcal ; dieta owocowo-warzywna )

3. 6 x program ćwiczeń ( ok. 5 h dziennie ) : 

 • zajęcia w terenie ( Nordic Walking i marsz )
 • zajęcia na siłowni
 • zajęcia na sali gimnastycznej ( Aerobic, Step, Dance, Latino, BS, ABT, TBC, Pilates, Body Ball, Calanetics, Stretching )
 • aqua aerobic
 • program i intensywność ćwiczeń ustalana jest w zależności odpredyspozycji i zainteresowań grupy.

4. 6 x sauna parowa i sucha

5. 6 x korzystanie z całego kompleksu basenowego

6. Opis zajęć:

NOWOŚĆ! SLAVICA DANCE - to słowiańska dusza i muzyka połączona z nowoczesnością.Slavica to połączenie elementów tańca ludowego z nowoczesnymi formami fitness, a zatem dobra zabawa, spalanie kalorii oraz modelowanie sylwetki.

Nordic Walking (marsz z kijami) - w trakcie treningu Nordic Walking angażujemy ponad 90% mięśni całego ciała, tętno wzrasta o ok. 5 -17 uderzeń na minutę 

Marsz - aktywny spacer na świeżym powietrzu o umiarkowanym tempie wraz z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi całego ciała. Doskonała praca, która pozwoli nam oczyścić i uaktywnić organizm.

Aqua Aerobic - zajęcia ogólno rozwojowe, aerobic w wodzie, bezpieczne dla stawów i mięśni. Aby uczestniczyć w zajęciach nie trzeba umieć pływać. Nawet duża ilość powtórzeń w wodzie jest bezpieczna dla organizmu.

Sala Fitness - trening wzmacniający całę ciało ( rowery, bieżnie , BS, ABT, TBC) prowadzony pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który doradzi w jaki sposób ćwiczyć by poprawić kondycję, wzmocnić poszczególne partie mięśniowe, lub pozbyć się paru zbędnych kilogramów.

Gimnastyka 40+ - pierwsza część zajęć to prosta rozgrzewka aerobowa (poprawi krążenie i przygotuje ciało do ćwiczeń), druga to wzmocnienie wszystkich partii ciała, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni stabilizujących kręgosłup (brzucha, pośladków, ud i współdzielnych) przy użyciu techniki: Pilates, TBC, ABT, Body Ball, BS, Callanetics, Stretching . ( pierwsza część około 30 min. )

Aerobic - zajęcia choreograficzne. W zależności od stopnia zaawansowania, choreografie składają się z prostych lub bardzo złożonych kroków, których wykonywanie wpływa na poprawę koordynacji, pamięci ruchowej, poczucia rytmu, stymuluje układ krążenia i układ oddechowy.

Step - intensywne ćwiczenia choreograficzne z użyciem stopnia o zróżnicowanym poziomie trudności. Jest to trening modelujący dolne części ciała, jak brzuch, pośladki, uda. Druga część (BS, ABT, TBC

BS - (Body Shape) - zajęcia na sali wzmacniające mięśnie obręczy barkowej, kręgosłupa, brzucha, pośladków oraz kończyn dolnych przy użyciu niewielkich obciążeń.Dody Ball, Easy Ball, Stretching, Callanetics.

ABT - zajęcia kształtujące dolne partie mięśniowe ( brzuch, uda, pośladki), poprawiają wygląd i stabilizują sylwetkę.

TBC - (Total Body Conditioning) - zajęcia ogólno rozwojowe w formie interwałowej, podczas których angażowane są wszystkie partie mięśniowe. Wysoka intensywność zajęć, w których przeważają ćwiczenia dynamiczne. Część dynamiczna lekcji zawiera choreografię ze wzmocnieniem.

Pilates - jest dobry bez względu na wiek czy stan zdrowia. Główną zaletą ćwiczeń jest bowiem ich niewiarygodna efektywność. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała.

Sekretem pilatesu jest silny rozwój centrum naszego ciała - mięśni brzucha pleców i miednicy. Trening poprawi równowagę, stabilność i kondycję naszego ciała. Ważne jest prawidłowe oddychanie, pełny wydech pozwala dotrzeć do najgłębszych partii mięśni brzucha. Pilates jest metodą mającą na celu stworzenie równowagi w ciele.

Body Ball - (ćwiczenia z dużą piłką), Easy Ball - (ćwiczenia z małą piłką), piłka wdziera się do sal gimnastycznych, urozmaici trening zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych dzięki temu treningowi ujędrnisz uda, wzmocnisz mięśnie brzucha i grzbietu, a także usprawnisz układ krążeniowy i oddechowy.

Callanetics - ćwiczenia wyszczuplające i ujędrniające, wzmacniające i rozciągające, skierowane na poszczególne partie ciała , zasadniczo korygują brzuch i pośladki. Efektem wytężonej pracy jest szczupła sylwetka, wzmocnione mięśnie pleców pozwalają utrzymać i kształtować prawidłową postawę ciała.

Stretching - ćwiczenia rozciągające mięśnie, obowiązkowe po każdym treningu. Poprawiają zakres ruchu w stawach. Mięśnie stają się sprężyste i silne. Dzięki stretchingowi rozciągamy i uelastyczniamy mięśnie działamy relaksująco i odprężająco.

Ćwiczenia rozciągające należy traktować jako integralną część każdego treningu, warto włączyć je do życia codziennego, aby mięśnie były dłuższe, sylwetka szczupła, i zakres ruchu w stawach większy. W ten sposób zmniejszysz także ryzyko kontuzji, a twoje samopoczucie się poprawi. 

Również taneczna forma zajęć:

Dance, Latino - wprowadzająca uczestników w świat gorących rytmów latynoamerykańskich, przy muzyce - soul, hip-hop, techno, rap, pop. 

Ruchy, które zmuszają do pracy wszystkie mięśnie. (pierwsza część do 30min)

Na turnus prosimy zabrać: strój kąpielowy, czepek, strój sportowy, strój gimnastyczny, obuwie sportowe na salę gimnastyczną, obuwie do zajęć w terenie, obuwie na basen, kurtkę przeciwdeszczową, dodatkowy ręcznik.

Istnieje możliwość skorzystania z oferty odnowy biologicznej, zabiegów kosmetycznych, kriokomory, zajęć fitness według oddzielnego cennika:

 • Odnowa biologiczna
 • Kosmetyka
 • Kriokomora
 • Zajęcia Fitness

KONTAKT

tel./fax:  058 674 61 23 

tel.kom.:  792001955

 

e-mail: fitness@cetniewo.cos.pl

 

 

CENNIK

Sezon niski (21.02. - 27.03.) (01.10. - 23. 12.)

 

 

Cena

 7 dni*

14 dni**

 Miejsce w pokoju jednoosobowym

1 340 zł 

2 740 zł 

 Miejsce w pokoju dwuosobowym

1 228 zł 

2 516 zł 

 Miejsce w pokoju trzyosobowym

1 214 zł 

2 488 zł 

 Bez zakwaterowania***

   745 zł

1 550 zł

opłata za miejsce parkingowe w/g cennika

opłata za psa 20 zł / doba

 

Sezon średni (24.12. - 20.02.) (28.03. - 15.06.) (01.09. - 30.09.)

 

Cena

 7 dni*

14 dni**

 Miejsce w pokoju jednoosobowym

1 620 zł

 3 300 zł

 Miejsce w pokoju dwuosobowym

 1 382 zł

 2 824 zł

 Miejsce w pokoju trzyosobowym

 1 347 zł

2 754 zł

 Bez zakwaterowania***

    745 zł

1 550 zł

opłata za miejsce parkingowe w/g cennika

opłata za psa 20 zł / doba

 

Sezon wysoki (16.06. - 31.08.)

 

Cena

 7 dni*

14 dni**

 Miejsce w pokoju jednoosobowym

2 026 zł 

 4 112 zł 

 Miejsce w pokoju dwuosobowym

1 620 zł 

3 300 zł 

 Miejsce w pokoju trzyosobowym

1 508 zł 

3 076 zł 

 Bez zakwaterowania***

   745 zł

1 550 zł

opłata za miejsce parkingowe w/g cennika

opłata za psa 20 zł / doba

*Cena wczasów obejmuje:

- 7 noclegów,

- wyżywienie dietetyczne (1 200 kcal, dieta owocowo-warzywna),

- program ćwiczeń (ok. 5 godzin dziennie),

 • zajęcia w terenie (Nordic Walking i marsz),
 • zajęcia w siłowni,
 • cardio,
 • zajęcia w sali gimnastycznej ( Aerobic, Step, Dance, Latino, BS, ABT, TBC, Pilates, Body Ball, Calanetics, Stretching),
 • aqua aerobic,

**Cena wczasów obejmuje:

- 14 noclegów,

- wyżywienie dietetyczne (1 200 kcal, dieta owocowo-warzywna),

program ćwiczeń (ok. 5 godzin dziennie),

 • zajęcia w terenie (Nordic Walking i marsz),
 • zajęcia w siłowni,
 • cardio,
 • zajęcia w sali gimnastyczej ( Aerobic, Step, Dance, Latino,BS, ABT, TBC, Pilates,Body Ball, Calanetics, Stretching),
 • aqua aerobic

***Cena samego pakietu bez zakwaterowania tylko w przypadku braku miejsc w Ośrodku.

 

Program i intensywność ćwiczeń ustalana jest w zależności od predyspozycji i zainteresowań grupy.

Istnieje możliwość wykupienia wczasów weekendowych.

Cennik obowiązuje od 01.01.2019 do 28.02.2019r.

 

 

REZERWACJE: 

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich

tel: (058) 674 61 23, kom. 792-001-955

fax: (058) 674 61 23,     

e-mail: fitness@cetniewo.cos.pl

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 22651