Sobota, 23. Luty 2019

Weekend za pół ceny z COS OPO

Plakat akcji Weekend za pół ceny z COS

Centralny Ośrodek Sportu wraz ze swoimi Ośrodkami Przygotowań Olimpijskich w całej Polsce przyłączył się po raz piąty do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Akcja ma na celu prezentację rodzimej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” w myśl powyższego hasła to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych w najciekawszych miejscach w Polsce, zmierzającej do stworzenia banku ofert produktów i usług turystycznych w obniżonych cenach.

Oferta Centralnego Ośrodka Sportu obejmuje Ośrodki Przygotowań Olimpijskich: w Giżycku, w Spale i w Wałczu. Promocja dotyczy wyłącznie gości indywidualnych, którzy odwiedzą nasze Ośrodki w terminie od 5 do 7 października 2018 r. lub zarezerwują pobyt na ten okres od 19 września br. W ramach akcji możliwe jest otrzymanie 50-procentowego rabatu na:

  • usługi hotelowe
  • usługi gastronomiczne
  • obiekty sportowe


Oferty promocyjne poszczególnych Ośrodków Przygotowań Olimpijskich:

*Oferta promocyjna nie łączy się z innymi promocjami i przeznaczona jest wyłącznie dla gości indywidualnych. Więcej szczegółów na stronach poszczególnych COS-OPO w zakładce Oferta> Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1588