Środa, 24. Styczeń 2018

Piranha Grappling Camp

Czołówka zawodników w Cetniewie
MMA

Jest to pierwsze zgrupowanie sportowe organizowane przez klub Piranha Grappling z Gdyni. Gościmy tutaj czołówkę zawodników z Polski a nawet Europy, jeśli chodzi o sporty chwytane. W Polsce niedługo odbędą się Mistrzostwa Europy i z tą właśnie myślą przygotowaliśmy Camp, aby móc ze sobą potrenować.

Jeżeli chodzi o rywalizacje to przyjdzie na nią czas później podczas zbliżających się Mistrzostw Polski. Zebraliśmy na tym obozie naprawdę solidną ekipę, której bardzo odpowiada baza pobytowo-treningowa w COS OPO Cetniewo - warunki są świetne i mamy zamiar tutaj wrócić.

Głównym trenerem jest Zbigniew Tyszka - wielokrotny Mistrz Polski, finalista prestiżowych zawodów ADCC. W Cetniewie na obozie przebywa około 70 osób między innymi : Kamil Umiński - mistrz europy, Mateusz Gamrot - mistrz KSW, Adam Niedźwiedź - mistrz Polski jiu-jitsu a niedawno gwiazda Top Model, Luka Roso - wicemistrz europy, oraz mistrz europy, Łukasz Michalec - mistrz Polski, mamy również kilka utalentowanych bardzo dobrych zawodniczek, również bardzo dobrych zawodniczek. Idea jest taka że mamy wykosić cały świat, Polska jest potęgą i nie mamy się czego wstydzić. Rozmawiał z nami Piotr Pędziszewski.

Obszerny reportaż z trningu najdziecie - TUTAJ

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 883